Qfar Ndodh kur je i/e dashuruar

  Share
  avatar
  e.Xtract
  Moderator
  Moderator

  Postimet : 83
  Pikët : 163
  Thanks : 0
  Location : Hajvali
  Join date : 15/05/2009

  (N) Qfar Ndodh kur je i/e dashuruar

  Mesazh nga e.Xtract prej Sat May 16, 2009 2:55 am

  1. - Duart të dridhen, zemra shpejt të rreh, a edhe fryma të ndalet!?? kur te rreh zemra shpejt dmth qe ndjen diqka te madhe per to po foli sipas fjalve te mija... jo qe te pelqen amo je i dashuruar n'too marrezisht 100% dejj n'pakufii saqe je ngjendje ku me dit qka me jap veq per to... kur te dridhet zemra dhe fryma tu ndalet ..dhe qe dridhesh .... siq e heke edhe tii ... atoo emocione vijn nga deshira e shum pritur me at person qe e dashuron gjer ne pakufi........(L)

  2. - Nuk mundesh ta largosh shikimin apo duart nga ajo!?? Po osht e vertet ki nevoj per to edhe per at arsye je me to.. edhe munesh shpesh her me than : qysh me mujt me bo 24h veq me ty me kan ose pergjithmon kurr mos met pas larg vettes.. ehh edhe kjo osht krejt sepse e don me zemer...(L)

  3. - Krenar je ndaj saj dhe don që ta prezantosh para krejtve!?? Je i gzuar Po eshte e vertet.. dhe normal qe mburresh me ate qe e don me shpirt dhe zemer.. eshte dashuri dhe mendon se eshte gjeja me e shtrenjte ne bote per tyy dhe smundet tja zere vendin tjetra kurr dhe smund ta dashurosh dike tjeter me shum se ate kurr. e prezanton para te tjerve nga gezimi dhe njeherit nga dashuria qe ndjen per te qe se ke kurr ne harres per asnje sekond... dhe gjithmon mendja te rrin tek ajo ... dashuri e zjarrt qe ndjen per tee.....(L)
  avatar
  3agLe
  Fillestar
  Fillestar

  Postimet : 21
  Pikët : 26
  Thanks : 0
  Join date : 17/05/2009

  (N) Re: Qfar Ndodh kur je i/e dashuruar

  Mesazh nga 3agLe prej Sun May 17, 2009 7:18 am

  kom shum emocione huauhauh

   Ora është Mon Apr 23, 2018 1:47 am