Poezi Per Dashuri

  Share
  avatar
  e.Xtract
  Moderator
  Moderator

  Postimet : 83
  Pikët : 163
  Thanks : 0
  Location : Hajvali
  Join date : 15/05/2009

  (N) Poezi Per Dashuri

  Mesazh nga e.Xtract prej Sat May 16, 2009 2:58 am

  nje dit kur te zgjoesh mos laj syt me lot
  se dikush tjeter do te tregoj se sjam
  me ne ket bot,ti mos pyet si vdiqa
  pyet si jetova,pyet si me shkuan
  ditet qe pa ty i kalova
  *
  *
  *
  Nese prej meje mendja s'te hiqet,
  Nese per mua zemra te digjet,
  Ateher afrohu dhe me prit pak mua,
  Se do te vij ngadal qe te them TE DUA
  *
  *
  *
  Dua te shkoj
  Dua te harroj
  Por dije nje gje
  Qe gjith te perkujtoj
  *
  *
  *
  Dashuria u jep mend
  Ayre që s'kanë
  Ndërsa u merr mend
  Atyre që kanë
  *
  *
  *
  te puth ne buz
  te puth ne sy
  sa mir ndjehem
  kur jam me ty
  avatar
  3agLe
  Fillestar
  Fillestar

  Postimet : 21
  Pikët : 26
  Thanks : 0
  Join date : 17/05/2009

  (N) Re: Poezi Per Dashuri

  Mesazh nga 3agLe prej Sun May 17, 2009 7:16 am

  shum e mir koka
  avatar
  A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX;
  Administrator
  Administrator

  Postimet : 617
  Pikët : 1454
  Thanks : 1
  Join date : 14/05/2009

  (N) Re: Poezi Per Dashuri

  Mesazh nga A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX; prej Sun May 17, 2009 7:21 am

  brao extraxt

  Sponsored content

  (N) Re: Poezi Per Dashuri

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Wed Apr 25, 2018 10:12 am