Barcoletat

    Share
    avatar
    e.Xtract
    Moderator
    Moderator

    Postimet : 83
    Pikët : 163
    Thanks : 0
    Location : Hajvali
    Join date : 15/05/2009

    (N) Barcoletat

    Mesazh nga e.Xtract prej Sat May 16, 2009 3:04 am

    1.
    Prej hotmailit kur ti leshova syt ......... e ta pash passwordin e thym

    thash u myt kuku per mu .......... shpejt windowsin e kum startu

    Po e qeli msn me gjith deshir ...... per me gjet nje qik te mir

    kum vendos edhe pik ...... u njoftova me nje qik

    Tung i thash qka po bon ..... une jom baca Shabon

    Tung me tha me deshir ...... une jom dada Selvi

    -Une e pyes me dashuri ..... kom deshir me pas 5 femije

    -Ajo m'tha o babalok ..... ik mushu se ta futa bllok

    -Ok i thash nuk po te lus ..... po ta jepi nje VIRUS

    -Nuk eshte gajle tha per mu ..... kam adres edhe ne YAHOOO
    2.
    ish kan nihere gjermani amererikani shqiptari edhe u
    dasht me kcy prej aeoroplanit tre veta per me lehtu
    aeroplenin edhe gjermani ne emer te popullit gjerman
    edhe ka kcy qashtu edhe amerikani kur i ka ardh radha
    shqiptarit ka than ne emer te shtetit te kosoves pe gjuj
    qit shka
    3.
    MIU DHE ELEFANTI

    Kan Lujt Futboll Niher Do Elefanta Dhe Do Mi
    Elefantet Humbun Nga Minjet E Vegjel
    Kur I Pyeti Trajneri Elefantet Pse Humbet
    Elefantet Than Minjet Shtyjshin Me Krah
    E Na Qitshin Prej Fushes    4.
    Avazi i Nastradinit

    Nje here Nastradini po vidhte nje shtepi.
    Nje person e pa dhe e pyeti:
    -"C'po ben o Nastradin
    Nastradini duke sharruar celsin tha: "Po i bie violines.
    -"Po ku e ke avazin (muziken)
    -"Avazin do ja degjosh neser    5.
    More Bir

    Disa te rinj pane Nastradinin qe ishte mbeshtetur tek stalla
    e gomerve dhe deshen ta tallnin.
    Njeri me i shkathet i thote:
    - Ku je o Nastradin, O baba i gomerve.
    Pergjigjet Nastradini:
    - Po ti mor bir pse paske dale prej stalle?

      Ora është Sun Mar 26, 2017 4:53 pm