Pastro pc-n tuaj Totalisht

  Share
  avatar
  A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX;
  Administrator
  Administrator

  Postimet : 617
  Pikët : 1454
  Thanks : 1
  Join date : 14/05/2009

  (N) Pastro pc-n tuaj Totalisht

  Mesazh nga A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX; prej Fri May 15, 2009 6:18 am

  qe ta pastrojsh Pc-en tuaj totalisht nga filet e pa nevojshme e gjera te tilla shkojme keshtu :
  1. Për ti fshir , cookie-t, internet Histro-in,Temp File-et OLD fajllat Etc.. Totalisht..
  Veprojm kështu...

  2.Shkojm Tek Butoni StarT
  3.Run
  4.Në run e Shënojm cleanmgr /sageset:50


  dhe te gjitha pikat duhet te tikohenne 200

   Ora është Mon Apr 23, 2018 1:35 am