Kenga e Fshehur Ne Windows Xp

  Share
  avatar
  A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX;
  Administrator
  Administrator

  Postimet : 617
  Pikët : 1454
  Thanks : 1
  Join date : 14/05/2009

  (N) Kenga e Fshehur Ne Windows Xp

  Mesazh nga A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX; prej Sun May 17, 2009 8:34 am

  Së pari ja fillojm kështu My Computer >> Local Disc :C
  >> Windows >> System 32 >> Oobe >> Images
  >> Title

  Dhe Fillon kënga

   Ora është Mon Apr 23, 2018 1:45 am