Si mundeni me rikthy PC tuaj nje muaj mbrapa

  Share

  Smart-Dragon
  Moderator
  Moderator

  Postimet : 93
  Pikët : 157
  Thanks : 1
  Join date : 26/05/2009

  (N) Si mundeni me rikthy PC tuaj nje muaj mbrapa

  Mesazh nga Smart-Dragon prej Tue May 26, 2009 7:38 am

  Si mundeni me rikthy PC tuaj nje muaj mbrapa

  Per me kthy PC tuaj nje muaj mbrapa apo me shume se nje muaj duhet me ane te kesaj metode
  start>programs>accessories>system tools> system restore
  pasi te klikoni system restore ju hapet nje faqe dhe pastaj klikon next tani me ane te ketyre shenjave >< e kqyre se ne qfar kohe mundesh me rikthy pc-n
  por me sa e dij une pc mundesh me rikthy deri ne ate dat kur e ki formatizu mas mrami deri ne atev dat mundesh me rikthy
  besoj se jam shume i kjart nese nuk keni diqka te kjart lirisht pyetni dhe jam ne gjendje me ju pergjegj per kete sen.

  Kjo vlen per ata qe nuk din me rikthy ..!!

  A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX;
  Administrator
  Administrator

  Postimet : 617
  Pikët : 1454
  Thanks : 1
  Join date : 14/05/2009

  (N) Re: Si mundeni me rikthy PC tuaj nje muaj mbrapa

  Mesazh nga A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX; prej Thu May 28, 2009 1:43 am

  HeHe E kUm DiT MoTI PO Brao qi e ki shpjegu se te duet qikjo shum

   Ora është Sun Feb 26, 2017 9:57 am