Me ba folderin mos me u pa

  Share
  avatar
  loti the hacker
  WebMaster
  WebMaster

  Postimet : 522
  Pikët : 1499
  Thanks : 7
  Location : TeToVa
  Join date : 07/05/2009

  (N) Me ba folderin mos me u pa

  Mesazh nga loti the hacker prej Mon Jun 01, 2009 6:08 am

  Nese doni me fsheh nje folder mosme pa askush shko e krioni nje folder shkoni Rename dhe e ban ALT 255 edhe pastaj shkoni ne Tastin e Djatht aty tek folderi edhe shkoni aty ku lexon COSTOMIZE CHANGE ICON... Edhe pastaj shkon i shikon ren folderat aty i sheh 3 foldera bardh dhe klikon nenjanit edhe APPLY OK dhe e ban qe folderi S'shihet

   Ora është Wed Apr 25, 2018 10:15 am