Google trick

  Share
  avatar
  loti the hacker
  WebMaster
  WebMaster

  Postimet : 522
  Pikët : 1499
  Thanks : 7
  Location : TeToVa
  Join date : 07/05/2009

  (N) Google trick

  Mesazh nga loti the hacker prej Mon Jun 01, 2009 6:10 am

  Google Tricks

  Ja ketu bera nje permbledhje te disa kerkimeve ne google qe mund te beni per te gjetur gjera te ndryshme me shpejt.

  Keto nuk i kam bere une mirpo vetem i kam permbledh nga autor te ndryshem:

  Si te gjejme Rapidshare Premium Account: Ne google.com japim kete dhe kerkojm:

  intitle:rapidshare intext:login

  Si te gjejme qka eshte ngarkuar ne rapidshare/megaupload:

  .rar site:rapidshare.de/com

  .rar site:megaupload.com

  Tipin e fajllit mund ta ndryshoni duke e ndryshuar .rar ne .zip apo .avi apo qfare ju nevojitet.

  Si te gjejme proxy ne google:

  allinurl:proxylist.txt
  allinurl:proxylist.htm

  Si te gjejme MySpace Accounta ne google:

  Submit22_y

  Si te gjejme muzik ne google:

  parent + directory + mp3 + OR + wma+ #emri i kegetarit#

   Ora është Mon Apr 23, 2018 1:46 am