si me e bo ne cs mos me te shku energjia

    Share
    avatar
    loti the hacker
    WebMaster
    WebMaster

    Postimet : 522
    Pikët : 1499
    Thanks : 7
    Location : TeToVa
    Join date : 07/05/2009

    (N) si me e bo ne cs mos me te shku energjia

    Mesazh nga loti the hacker prej Mon Jun 01, 2009 6:45 am

    kjo funksionon vetem ai qe bon serverin ne LAN

    hyni ne console dhe shkruani: sv_unlagpush -2.2

      Ora është Sun Dec 17, 2017 8:57 am