Bone logon tonde ne cs

  Share
  avatar
  loti the hacker
  WebMaster
  WebMaster

  Postimet : 522
  Pikët : 1499
  Thanks : 7
  Location : TeToVa
  Join date : 07/05/2009

  (N) Bone logon tonde ne cs

  Mesazh nga loti the hacker prej Mon Jun 01, 2009 7:06 am

  .Masparti shkojm e dallodojm programin Decal Converter v1.3
  Download Decal Converet v1.3:

  rapidshare.com decalconvertersetup.exe.html

  2.E instalojm programin Decal Converter
  3.Pastaj hapim programin Decal Converter
  4.Hyni ne menyn File pastaj Open Picture...
  5.E zgjidhni foton te cilen dëshironi!
  6.Width:128
  Heigth:96
  7.Edhe preke Replace
  8.Pastaj shkojm ne menyn Decal pastaj Make Decal...
  9.Pastaj ju hapet diq edhe e prekni
  Add...
  10.Pastaj prekeni C:\, pastaj Documents and Setings, pastaj prekeni All Users,edhe prekeni Desktop dhe klikoni OK tona apet e prekni OK dhe do te shihni nje fajll ne desktop.
  11.At fajll e emrojm me emrin tempdecal.wad
  12.Pastaj qati fajllit ja bojm copy edhe paste ne C:\Program Files\Valve\cstrike.
  13.Dhe pasi qe ta beni Paste clikoni ne at fajll edhe prekeni Proporties dhe prekeni te Read Only pastaj Apply dhe OK
  14.Pastaj hyni ne CS ne ndonjë server edhe prekeni T dhe do e shini qe ajo foto qe keni deshirur te dal ne CS do tju dal

   Ora është Sat Mar 24, 2018 9:50 am