vBulletin v3.8.0 (Beta 4) + Keygen

  Share
  avatar
  A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX;
  Administrator
  Administrator

  Postimet : 617
  Pikët : 1454
  Thanks : 1
  Join date : 14/05/2009

  (N) vBulletin v3.8.0 (Beta 4) + Keygen

  Mesazh nga A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX; prej Sun May 17, 2009 2:41 am

  Ne jemi të kënaqur për të njoftuar publikun e katërt e vBulletin 3.8.0
  beta. Çdo konsumator me një aktiv vBulletin licencës mund të shkarkoni
  të beta. Ky version përmban bug fixes bërë që prej beta 3, si dhe të
  sigurisë fix lëshuar javën e shkuar.

  Derisa kjo mund të ndryshojë në bazë të rrethanave, lirimin e ardhshme ka për qëllim të lëshimit të jetë një kandidat.

  Nuk është një blog post nga Darren tregon se disa nga tipare të reja dhe përmirësimet që janë bërë për të vBulletin 3.8.0.

  Rëndësia e një Beta Release
  Ky është beta software. Nëse ju nuk jeni plotësisht në shtëpi me
  mbështetje-up dhe rivendosjen e forumit tuaj, që kanë të bëjnë me bugs
  dhe përmirësimit të rregullt, nuk install this beta version.

  Konsumatorët duhet të ketë parasysh se kjo është një beta publike, jo
  një certifikuar 'qëndrueshme lirimin e mëposhtme në mënyrë garanci të
  aplikoni:

  * Beta software është unsupported dhe ju install beta versione tuaj në rrezik.
  * Disa minor bugs mbeten të pazgjidhura në këtë kohë, në mënyrë beta software nuk duhet të jetë në faqet e prodhimit.
  * Ju duhet që gjithnjë të mbështetur plotësisht database tuaj para se të filloni ta instaloni beta software.
  * Në qoftë se ju vendosni të instaloni këtë version, ju duhet të jenë
  të vetëdijshëm se ne plan për lirimin e beta versione të reja të
  shpejtë në suksesion si bugs janë të fiksuara dhe vrima janë mbyllën.
  Mos install this beta version nëse nuk jeni të gatshme ose në gjendje
  të mbajë up-to-date me lëshimeve të reja.

  Full udhëzimeve për përmirësimin vBulletin janë në dispozicion këtu.

  Kodi:

  http://www.vbulletin.com/docs/html/upgrade


  Kodi:

  http://rapidshare.com/files/171836958/vBulletin.v3.8.0.Beta.4.PHP.NULLIFIED.Incl.Keygen-GYSN.zip
  Or

  http://uploaded.to/?id=n8gw1a

  Or

  netload.in dateiMjYxNjIyNz.htm

   Ora është Wed Apr 25, 2018 10:10 am