Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 posters

    Vjen edhe një celular Samsung me dy SIM kartela

    loti the hacker
    loti the hacker
    WebMaster
    WebMaster


    Postimet : 522
    Pikët : 1499
    Thanks : 7
    Location : TeToVa
    Join date : 07/05/2009

    (N) Vjen edhe një celular Samsung me dy SIM kartela

    Mesazh nga loti the hacker Mon May 18, 2009 6:30 am

    Vjen edhe një celular Samsung me dy SIM kartela F.0409123630586_m

    Oferta e celularëve të cilët janë në gjendje të pranojnë dy SIM kartela aktive në të njëjtën kohë është më e pasur edhe me një pajisje nga punëtoria e kompanisë Samsung.

    Samsung B5702 bie në kategorinë e pajisjeve quad-band, dhe si i tillë mund të punojë në të gjitha rrjetet mobile të mbarë botës. Kjo na gëzon edhe më shumë sepse një lloj i tillë i pajisjeve shumë lehtë do të mund të paraqitej edhe tek ne.

    Kjo pajisje Dual SIM me llambën përkatëse LED tregon se në cilën kartelë është drejtuar thirrja telefonike, derisa përdoruesit mund t’ua përshtatin tërësisht pamjet secilës SIM kartelë.

    Nga gjërat tjera theksojmë se Samsung B5702 përmban 50 MB hapësirë të dhënash e cila mund të zgjerohet edhe më me anë të kartelave të memories, ka ekran prej 2.4 inç (320 x 240 piksela), player multimedial, shfletues të dokumenteve, pranues të radiovalëve FM, fotoaparat prej tre megapikselash si dhe gjëra tjera të cilat janë tipike për këtë lloj të pajisjeve.

    Samsung B5702 në treg do të mund të paraqitej gjatë muajit maj me çmim prej rreth 400 dollarësh.

    www.samsungmobile.com
    barcelona
    barcelona
    Antar/e 10%
    Antar/e 10%


    Postimet : 60
    Pikët : 106
    Thanks : 2
    Location : Prizren
    Join date : 26/05/2009

    (N) Re: Vjen edhe një celular Samsung me dy SIM kartela

    Mesazh nga barcelona Tue May 26, 2009 10:03 am

    auuu super koka taman edhe per IPKO edhe per VALA

      Ora është Fri Apr 26, 2024 8:38 am