Teksti dhe Kenga "E BOJ NXEHTE" NGA TUNA

  Share
  avatar
  barcelona
  Antar/e 10%
  Antar/e 10%

  Postimet : 60
  Pikët : 106
  Thanks : 2
  Location : Prizren
  Join date : 26/05/2009

  :P Teksti dhe Kenga "E BOJ NXEHTE" NGA TUNA

  Mesazh nga barcelona prej Tue May 26, 2009 11:22 am

  Vig Poppa:
  Ahaa ok Tuna Vig Poppa Yea aha ou aha, le ta marrin vesh.

  Tuna:
  Lshoja zonin ma shum me vemendje ngo qysh e boj nxet
  ki me lyp ma mir besom nuk ki me mujt me gjet ky ritem ska mu ndal mrena ti e ndjen ti kthehesh prap se inspirimin veq te un e gjen, mbaje veten mir se i sigurt nuk je me mu, tash e din se qka ke dit prej sodit ka mu ndrru.

  Vig Poppa:
  Yeap yeap mir se ju gjej
  Cili reper o ma i miri knej Vig Poppa
  Ma n'fund u njoftum seni bon tik tik tik booum,
  nuk maj Bling po pa vizllu s'mes se prap kom me kon fresh deri sa t'des qaq u bo nxet nese edhe pak pres sonte vet me ty garant une mes, se ti shum mir po kcen edhe era mir pot vjen veq po du me dit a mlen met mar e di se edhe ty t'pelqen tan naten jena bashk tani dita vjen, e bojm prap se ki me lyp prap edhe ma shum nese une t'dho pak hajde edhe pak ma afer nije veten lir mos ta nin un jom djal i mir ahha.


  REF:
  Tuna:
  Sonte du me dal me ty.
  Vig Poppa:
  Yeap e boj nxet e boj nxet e boj nxet, veq per mu kcen.
  Tuna:
  Sonte du me nejt me ty.
  Vig Poppa:
  Yeap e boj nxet e kom let e boj nxet, veq per mu kcen.

  Tuna:
  E she sa muj met lon per mas,kur une vi do me shum gaz nsho veten se me shum t'pelqen sa her e nin zonin tem.
  Prej menyres se t'shikoj ti e din per mu sa vlen por vrehet mir se edhe ti per mu diqka po ndjen ti mem tregu down po nuk di me shpreh me fjal ton kohen me mu edhe me dal nparajs ritmi kthehet prap me veti krejt nxehtsin e bjen hajde tlutna ktu ma shpejt me shu zjarrin tem hooo .

  Tuna:
  Sonte du me dal me ty
  Vig Poppa:
  Yeap e boj nxet e boj nxet e boj nxet, veq per mu kcen.
  Tuna:
  Sonte du me nejt me ty.
  Vig Poppa:
  Yeap e boj nxet e kom let e boj nxet, veq per mu kcen.

  Tuna:
  E she sa muj met lon per mas,kur une vi do me shum gaz nsho veten se me shum t'pelqen sa her e nin zonin tem .[x2]

  ktu ngone http://www.degjo.com/

   Ora është Mon Apr 23, 2018 1:37 am